طراحی سایت
جمعه 29 فروردين 1393
  دبیرکل اتحادیه مالکان کشتی ایران از برگزاری جشنواره اقتصاد دریا در بهمن‌ماه امسال خبر داد.

 بندر آنلاین: حسن تیمورتاش گفت: قرار بود این جشنواره همزمان با هفته دریانوردی و در روز هفتم مهرماه که از سوی سازمان بنادر به اتحادیه مالکان کشتی اختصاص داده شده است، برگزار شود اما به دلیل کمبود وقت، این همایش به زمان دیگری موکول شد.

تیمورتاش در این باره افزود: در این جشنواره، اتحادیه باید 13 ارگان برتر دریایی را از میان نمایندگان کشتیرانی، کشتی‌سازها، شرکت‌های تامین‌کننده نیروی انسانی دریا، شرکت‌های سرمایه‌گذار در دریا، شرکت‌های خدمات‌دهنده به مشتریان حوزه دریا، شرکت‌های رعایت‌کننده موازین زیست محیطی و... انتخاب و معرفی کند اما به دلیل کمبود وقت، امکان داشت حق مطلب در این باره ادا نشود و به همین دلیل، با تصمیم کمیته کارگروه مربوطه، این جشنواره به روز هشتم بهمن موکول شد.

وی ادامه داد: برای برگزاری این جشنواره، در حال طراحی یک سایت دائمی و یک تندیس برای اهدا به برترین‌ها هستیم که انشاءالله این تندیس ماندگار شده و همه ساله در این جشنواره به برگزیدگان، اهدا خواهد شد.

دبیرکل اتحادیه مالکان کشتی با اشاره به جشنواره نقاشی کودکان که هفته گذشته و همزمان با روز دریانوردی در این اتحادیه برگزار شد، اظهار کرد: ان شاءالله از سال آینده، جشنواره نقاشی کودکان نیز روز هفتم مهرماه، در کنار جشنواره اقتصاد دریا برگزار خواهد شد.(تین نیوز)

 

بازدید 243 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در کشتیرانی